KONST / Litografier / Grafiskt blad 14087108
nr 1408 7108
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Spinanza". Signerad, numrerad 23/100, ca 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:17:50
10/7 19:50:55
100 kr
19/7 18:29:54
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy